Dostawa


Czas dostawy:

  • Zamówienia otrzymane przed godz. 15:00 w dniach roboczych są obsługiwane i wysyłane BEZPŁATNIE tego samego dnia. Termin dostawy produktów dostępnych w naszym magazynie to 2-4 dni robocze.

BEZPŁATNA DOSTAWA DLA PRZESYŁEK PŁATNYCH PRZY ODBIORZE.

Jak zamówić wybrany produkt?

Proszę wypełnić formularz zamówienia na stronie wybranego produktu lub zadzwonić pod numer (+48) 12 251 81 91. W razie trudności z zamówieniem, wypełnieniem formularza lub w razie jakichkolwiek pytań można do nas pisać na adres e-mail sklep@VERA-ITALY.pl

Jak realizowana jest dostawa i komu oraz w jaki sposób jest opłacana?

Wszystkie dostawy realizowane są kurierem a płatność realizowana jest przy odbiorze.

Jak długo trwa dostawa?

Zamówienia złożone do godziny 15:00 w godzinach pracy wysyłane są tego samego dnia i otrzymywane w ciągu 2-4 dni. Zwykle czas dostawy wynosi 2-4 dni robocze dla większości zamówień, chyba że określono inaczej. Zamówienia złożone po godzinie 15:00 wysyłane są następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone w sobotę lub niedzielę realizowane są w poniedziałek. W przypadku niedostępności towaru dostawa odbywa się BEZPŁATNIE po uprzedniej rezerwacji w określonym terminie dla każdej pozycji.

Kto dostarczy przesyłkę?

Wszystkie przesyłki wysyłamy poprzez DHL na nasz koszt.

Jak w ciągu 30 dni mogę wymienić lub zwrócić zamówiony produkt zakupiony za pośrednictwem serwisu VERA-ITALY.pl?

Aby wymienić zamówiony artykuł na inny prosimy o kontakt na sklep@vera-italy.pl. Po ustaleniu szczegółów wyślemy kuriera DHL, który odbierze paczkę. Dostawa nowego zamówienia będzie według ogólnych zasad serwisu. Wymiany możliwe są w okresie 30 dni od otrzymania zamówienia.

Aby zwrócić zamówiony artykuł należy wypełnić Formularz Zwrotu, umieszczony na naszej stronie lub napisać do nas na sklep@vera-italy.pl. Po paczkę przyjedzie kurier DHL i ją zwróci do nas. Zwrot pieniędzy następuje w terminie do 14 dni od otrzymania paczki przez nas. Zwroty możliwe są w okresie 30 dni od otrzymania zamówienia przez klienta lub osobę trzecią inną niż kurier.

Prosimy przeczytać warunki wymiany lub zwrotu tutaj: Zwrot produktu

Zapisz się aby otrzymywać wiadomości o ZNIŻKACH!

Wprowadź e-mail: